wtorek


pij mleko...
Kamenashi Kazuya wciela się w nowym serialu “Yamato Nadeshiko Shichihenge” (od stycznia 2010 roku) w role idealnie pięknego młodego chłopaka, który ma pomóc przeobrazić się "dziewczynie jak z horroru" w piękność. (coś mi to przypomina...)
W związku z promocją nowego serialu Kame udzielił kilku wywiadów. Oto niektóre z jego wypowiedzi.  Zapytany o własne kompleksy odpowiedział:
"Myślę, że każdy ma swoje własne kompleksy. Ja również, od czasu kiedy grałem w baseball.
Wielokrotnie mówiono mi "jesteś za chudy". Czułem się naprawdę zdołowały. Tak więc starałem się pić mleko codziennie; ćwiczyłem dłużej, zazwyczaj więcej niż ktokolwiek inny. Nawet teraz myślę: "Dlaczego tamta osoba może to zrobić, a ja nie?" Właśnie z tego powodu byłem w stanie dać z siebie wszystko. Nawet kiedy dążąc do perfekcji, moje wysiłki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, to te wysiłki stają się z pewnością źródłem mojej siły. Ustaliłem sobie, że nie będę się przytłaczał negatywnymi myślami.
[..]
Rola Kyouhei'ego jest dla mnie wyzwaniem. Kompleksem tej postaci jest to że jest "zbyt piękny". [...] Czy jestem do niego podobny? Zastanawiam się czy jestem tym najbardziej pożądanym numerem 1. [...] Nigdy nie powiem, że tak jest (śmiech). Naprawdę nie myślę, że jestem podobny do Kyohei, raczej chciałbym, aby mówiono, że jestem do niego podobny. Okazja, aby zagrać tak silny charakter, nie zdarza się często. Jestem zadowolony, ze zaakceptowałem tą role, chciałbym znaleźć przyjemność w graniu tej postaci.”
Kamenashi Kazuya (Kame)
Na konferencji prasowej 12 stycznia 2010 roku Kame znowu podkreślił nieśmiało, że nie czuje się takim atrakcyjnym mężczyzną jak Kyouhei, "
To jest mój pierwszy raz, kiedy gram przystojnego mężczyznę (doprawdy, jakoś mi się nie wydaje??), jest to dla mnie [w pewien sposób] zawstydzające"
Kamenashi wyznał, że musiał/musi bardzo dbać o cerę. Chce/chciał w ten sposób pokazać, że postać przez niego grana jest chodzącym ideałem (jeśli chodzi o wygląd). Zadbał więc bardziej o swój wizerunek i zdrowie. Przestał pić i zaczął stosować aromatyczne pary na cerę. "Wymieniłem się z innymi osobami grającymi w serialu informacjami o pielęgnacji skóry/urody. Stałem się doprawdy [w ten sposób] aktorką!"- dodał.
Kamenashi Kazuya (Kame)
A że dzisiaj jest 23 lutego,  Kame, czyli sama słodycz, kończy już 24 lata, z tej okazji piosenka, która pasuje mi do niego jak ulał, czyli nieśmiertelna „I call him lollipop” :P. Czy ja już pisałam, że Kame ma "nadzwyczaj, ogromnie, niesłychanie", przystojnego starszego brata :P.  Żałuję, że nie ma on żadnego parcia na szkło... co za strata... :Dhttp://community.livejournal.com/yakyuurocker/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.