czwartek


podróbka?
Oj wydawało się, że grupę C.N Blue, gdzie liderem jest Jung Yong Hwa, czeka świetlana przyszłość po tym jak piosenka "I am a loner" trafiła na pierwsze miejsca list przebojów, w kilka dni po oficjalnym debiucie grupy w Korei. Niestety nad zespołem zbierają się czarne chmury od kiedy posądzono ich o plagiat. Od tamtego czasu wszelkim oskarżeniom i negatywnym komentarzom nie ma końca.
Zaraz za podejrzeniami o plagiat, pojawiały się określenia, że to jakaś podróbka/ imitacja zespołu. Zaczęto uważnie przyglądać się ich koncertom i wystąpieniom, aby później wytykać im wszystkie błędy. Jak choćby ten, że nie znają tekstu swoich piosenek, bo mylą słowa utworów, co okazało się później nieprawdą. Niestety chłopaki są młode i nie wytrzymują presji otoczenia i zbiorowej nagonki na ich zespół.

24 lutego w telewizji Mnet, perkusista
Kang Min Hyuk rzewnie płacząc przed kamerą powiedział "W Internecie był wpis, na temat C.N Blue, że zespół podczas występu nie miał podłączonych instrumentów do kontaktu. Ćwiczyliśmy przez tyle lat, po to właśnie aby być w stanie wystąpić przed publicznością, pojawiliśmy się przygotowani, i dlatego kiedy zobaczyłem tamten wpis poczułem się bardzo zraniony. Tak samo jak grupy taneczno-wokalne, grupa wokalna taka jak nasza przechodzi długi okres przygotowań/ćwiczeń. Obserwujemy popularnych muzyków podczas ich publicznych wystąpień i naprawdę ciężko trenujemy."

Zalany już kompletnie łzami dodał:
"W naszym kraju są uprzedzenia co do kapel, i to staje się przeszkodą w dalszym rozwoju. I właśnie dlatego to mnie tak boli i dlatego chciałbym przebić się przez tą ścianę [uprzedzeń]. Dlatego powiedziałem sobie, że muszę pracować jeszcze ciężej w przyszłości. "

Jung Yong Hwa również zabrał głos w tej sprawie: "Nawet jeśli otrzymujemy dużo wsparcia od naszych fanów w ostatnich dniach, to jest również wiele wypowiedzi o nas jako o "tamte dzieciaki są podróbka zespołu" i słyszeć coś takiego jest bardzo przykro. Słuchanie czegoś takiego jest trudne i nie fair. Ale będziemy pracować ciężej, aby się polepszyć i aby inni uznali nas za prawdziwych muzyków." 

Trochę to smutne  :(. Oj nie jest lekko w tym showbiznesie koreańskim ....oj nie jest...

Żródło : Newsen,  http://kpopweb.blogspot.com

Komentarze są moderowane. Wpisy z cyklu " link" + "zapraszam do mnie" będą usuwane.

2 komentarze:

  1. To jest najlepszy blog na jaki kiedykolwiek weszłam xDDD widzę, że nie jestem jedyna w fiksacją na ten temat. Fanki skośnookich łączmy się :DD

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładnie proszę odwalić się od mojego CN Blue! Ci co ich krytykują mają naprawde nie pokolei w głowie. Niedość, że fajne z nich chłopaki to jeszcze w porównaniu do nie których boysbandów grają bardzo fajną muzykę. A ludzie się tak na nich uwzięli... Nie płaczcie chłopaki ja was obronie.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.