sobota


dbsk zawieszone
a raczej zawiesiło swoją grupową działalność w Japonii, przez co można właściwie stwierdzić, że przez jakiś bliżej nieokreśłony czas grupa w ogóle nie będzie funkcjonować w dotychczasowej formie, a chłopaki skoncentrują sie na indywidulanych zajęciach.
Przypominam, że członkowie zespołu DBSK/TVXQ/Tohoshinki (Junsu, Yuchun i JaeJoong) od połowy ubiegłego roku, prowadzą (jeszcze nie wyjaśnioną) sprawę sądową przeciwko swojej macierzystej, koreańskiej agencji SM Entertainment. Pomimo prawnych nieporozumień, grupa nie zawiesiła swoich działań grupowych na terenie Japonii, gdzie prowadziła ich agencja Avex Japan, aż do wczoraj.

3 kwietnia 2010 roku na oficjalnej japońskiej stronie grupy pojawiała się informacja od Avex Japan o następującej treści:

"Tohoshinki zaprzestaną/zrobią przerwę w swoich grupowych działaniach, ale proszę wspierajcie ich solowe projekty"


Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem, decyzja o zawieszeniu jest wynikiem porozumienia miedzy członkami zespołu i ekipą, która z nimi do tej pory pracowała.
"Każdy z pięciu członków zespołu zdecydował się iść swoją własną drogą w kierunku zrealizowania swoich własnych marzeń".

No cóż, nigdzie nie jest napisane, że to na stałe, więc może to nawet dobre rozwiązanie, bo przynajmniej chłopaki sobie odpoczną od siebie i spróbują sprawdzić się na indywidualnych polach.

Poza tym wydaje mi się, że nikt nie pozbywa się tak łatwo maszynki do robienia pieniędzy, a szczególnie agencja SM, która jest pazerna na pieniądze jak mało kto, więc nie dziwie się, że pojawiły się komentarze, że jak chłopaki zakończą swoje solowe projekty w ciągu 2-3 miesięcy to grupa zrobi "wielki comeback" np . w Japonii, co z marketingowego punktu widzenia będzie strzałem w dziesiątkę... cóż show biznes...

allkpop.com, sharingyoochun.wordpress.com

Komentarze są moderowane. Wpisy z cyklu " link" + "zapraszam do mnie" będą usuwane.

2 komentarze:

 1. Uhhh...szkoda. Lubię ich poza tym mają talent. W zasadzie to studiuję sobie od początku ich karierę, więc pewnie zanim wszystko obejrzę i przeglądnę, chłopaki wrócą na scenę. Mam nadzieje, że nie ubędzie im niczego. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli mam być szczera sama już nie wiem co o tym myśleć. Boję się, że jak zaczną się solowe kariery to powrotu już może nie być. Chociaż przyznam, że Yunho na MJ Tribute był najwspanialszy na świecie.
  Zobaczymy, ajk to będzie. A właściwie co z Yoochunem? Bo w sumie Jae zagrał w ramie, Yunho ma koncerty, Junsu musical, a co z naszym drogim Mickym? No i Changminem? >___<
  Eh, już mi się miesza w głowie przez to SM. Nienawidzę tej agencji, spuszczę na nich bombę atomową.
  Mam tylko nadzieję, ze wszystko skończy się dobrze.
  Btw, już sama o tym wiedziałam wcześniej nie z bloga. XD Dokształcam się, ale i tak uwielbiam tu bywać. ;P
  Nesta

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.