wtorek


  nie śpię po nocach
"Jestem zadowolony z życia, ale jeśli kiedyś urodzę się ponownie, nie chce być żadnym celebrytem. Chce być piłkarzem. To bolesne, że muszę stale rezygnować z życia prywatnego. Chociaż, ograniczam pracę, nadal czuje się bardzo zmęczony"- powiedział Kang Dong Won 3 lata temu w wywiadzie.Kang Dong WonPiłka nożna to kolejna pasja Kang Dong Won'a, którą musiał przynajmniej w części poświecić na rzecz aktorstwa.  Zawsze tęsknie wypowiada się o sporcie i zawsze wygląda na najszczęśliwszego człowieka na świecie kiedy może swoimi długaśnymi nogami kopać piłkę...

"
Oglądam telewizję, ale tylko kanały sportowe. Zawsze kanał 501, 503 oraz 506. Oglądam głównie piłkę nożną i baseball"- powiedział 4 miesiące temu. "Przechodzę ciężki czas, próbując oglądać mecze z Park Joo-young'iem, odkąd ten przeniósł się do Ligi Francuskiej, a to wszystko z powodu różnicy czasowej. Mecze Premier League są emitowane w Korei czasami o 10.00 wieczorem, ale francuska liga jest zwykle emitowana o 3 lub 4 nad ranem." - dodał.

Kilka lat temu, niedługo po debiucie tak wypowiedział się o aktorstwie "Zazwyczaj
nie mam wytrwałości do kontynuowania czegokolwiek z wyjątkiem piłki nożnej, ale aktorstwo zaczęło sprawiać mi co raz więcej przyjemności"

Kang Dong Won lubi sport, ale wprost nie znosi treningu siłowego, kiedy był modelem, znany był z tego, że jako jedyny w tej branży model nie ćwiczył na siłowni. Kang lubi swoją szczupłą sylwetkę, bardziej niż bycie przesadnie umięśnionym (ah Panie Kangu, że Pan omijał siłownię szerokim łukiem, to widać po niektórych roznegliżowanych zdjęciach sprzed kilku lat, aczkolwiek ja i tak  jestem jak najbardziej na TAK TAK TAK, :D).
Kang Dong Won, koreańczyk"Lubię sport. Kocham piłkę nożną, od małego dziecka. Brałem udział w niewielkich zawodach w szkole średniej. Nawet zorganizowałem drużynę piłki nożnej. Istnieje jednak ryzyko rozpadu drużyny z powodu małej liczby zawodników (jego śmiech)(chyba chodzi mu tu o drużynę celebrytów). Drużyna nazywa się "FC Adidas", należą do niej Cho Hansun, Lee Wan, Kim Jisuk i Bin... (jego śmiech). Nie śpię po nocach oglądając mecze Premier League. Zwykle kibicowałem Arsenalowi, ale teraz jestem wielkim fanem Manchester United, ponieważ tam gra Park Jisung. Lubię także Park Juyoung’a, dlatego nie powinnem się cieszyć z AS Monaco." (nie za bardzo wiem o co chodzi mu z tym AS Monaco). Poza tym, jestem bardzo leniwy kiedy przychodzi mi robić coś co mnie nie interesuje." (wypowiedz z 2008 roku, magazyn ‘Numero’)"
 
Ha Jung-Hwa- były nauczyciel wychowania fizycznego z gimnazjum. Kang napisał list dziękczynny dla Ha w magazynie "Good Friend". (ło matko!, aż tak? on naprawdę musiał lubić lekcje wf... :P). Kiedy Kang był nastolatkiem był silny i wysportowany. W ciągu gimnazjum urósł o 25 cm i osiągnął 180 cm wzrostu. (mierzyli co roku, czy co?). Zaczął buntować się w okresie dojrzewania, ponieważ jego rodzice nie akceptowali jego zamiłowania do piłki nożnej. To właśnie wtedy Ha ciągłymi tłumaczeniami, zdołał sprowadzić go na prostą i wkrótce potem Gang przykładając się do nauki zdołał uzyskać 192 punkty na 200 możliwych na egzaminie wstępnym do szkoły średniej. Jednak, gdy tylko rozpoczął szkołę średnią, stracił zainteresowanie nauką, w zamian wybrał przyjaciół, picie i uzyskiwanie wysokich wyników w bilardzie. Bywało, że mógł tylko podpisać się na niewypełnionym teście a i tak mieć w rankingu całej szkoły 198 na 200 punktów. Niemniej jednak, Gang nie chciał zawieść rodziców i będąc w ostatniej klasie zaczął pilenie się uczyć, i z sukcesem zdał do szkoły wyższej. Innymi słowy- Gang był tego rodzaju uczniem, który był zdolny, ale mu się nie chciało.” (artykuł z kwietnia 2010 roku - asia10.co.kr) 

Czegoś tu znowu nie rozumiem, z tego co widziałam, bo kilka lat temu ktoś ujawnił jego arkusze ocen i okazało się, że znajdują się tam same najlepsze stopnie i same pochwały od nauczycieli za bycie wzorowym uczniem. Były też wzmianki o osiągnięciach w sporcie. Wynikało z nich, że Kang Dong Won był jednym z najlepszych uczniów w całej szkole, dlatego nie rozumiem, co miało by znaczyć w tekście powyżej, że się nie przykładał do nauki? Że niby dostawał 4+ a nie 5, czy jak?  Bo o niższych stopniach to tam nie było mowy :P 

A teraz wypowiedz Won Bin 'a (fragment artykułu z kwietnia 2010 roku - asia10.co.kr)
Won Bin- jeden z najbliższych przyjaciół-aktorów Kang'a. Obaj są w drużynie piłki nożnej "Winners" do której należą celebryci -obaj lubią grać w grę video ‘Winning 11’ (ta drużyna chyba kończy swoją aktywność na grach video...) .
"Za pieniądze które otrzymał za 'The Funny Wild Girl' kupił motocykl i kiedy zapytano się o jego 10 ulubionych rzeczy, odpowiedział: piłka nożna, Winning 11, sterowane zdalnie samochody i inne, które pokazują jego męską stronę. Lubi także czytać mangę 'Gantz', za jej "niewyobrażalną przemoc i rozwój wątków, które są wręcz niesamowite". Dong -won jest takim typem faceta, który chce być rozpoznawalny jako - 'facet, którego inni faceci uznają za faceta'.

Tak więc Panie Kangu, za kim Pan będzie na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w RPA? Jeśli nie Korea to kto ma szanse?
"Zazwyczaj kibicuje drużynie, w której grają zawodnicy, których lubię. Mam nadzieję, że Wielka Brytania, będzie miała dobre wyniki, ponieważ grają tam tacy piłkarze jak Steve Gerrard."

Ciekawe jak Pan Kang ocenił mecz Polska - Korea z Mistrzostw Świata z 2002 roku w Korei...hmmm może lepiej nie wiedzieć... ale może przynajmniej kojarzy Polskę (jest jakiś plus), niestety pewnie jako państwo, któremu solidnie dokopali...ehhhh

Eh, Panie Kangu, niech się Pan tak nie przejmuje, że Pan  nie został piłkarzem, w końcu dobrzy zawodnicy też stają się celebrytami i też nie daje się im świętęgo spokoju...Kang Dong Won, koreańczyk
Źródła: soompi. com, hancinema.com, 
Na marginesie: czasem jest to dla mnie zadziwiające, że pomimo, że KangDong Won udzielił w ciągu ostatnich 3 lat jakiś 4 wywiadów (przetłumaczonych na angielski), to były to były one tak obszerne i tak różnorodne, że wypowiedzi Kang'a pasują mi do niemal każdego postu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.