poniedziałek


upodobania jin'a

Ta informacja trochę mnie zdziwiła. Akanishi Jin woli jak kobiety noszą spódnice niż spodnie. Niby nic dziwnego. Ale paradoksalne do poniższego zdjęcia, spódnice te koniecznie muszą być długie...
Jak zauważyłam nie tylko mnie ta informacja trochę zdziwiła, bo według wielu Akanishi Jin wygląda raczej na takiego, co to chciałby, żeby kobiety nosiły mniej niż więcej. Słowa Japończyka raczej nie były rzucane 'od tak' na wiatr, ponieważ spotkałam się z dwoma podobnymi jego wypowiedziami w dwóch różnych wywiadach z 2009 roku.

Ale jak widać poniżej, sam Jin, jest zaskoczony swoim gustem....

"Najbardziej lubię [u kobiet] luźny styl ubierania. Co zaskakujące, jestem rozmiłowany w długich spódnicach".

A w innym wywiadzie w odniesieniu do kobiecych ubrań:

"Nie wiem dlaczego, ale wiele lat temu zacząłem lubić długie spódnice [u kobiet]. Może inni będą uważać, że niewiele ludzi powiedziałoby tak samo jak ja, ale czy nie uważacie, że długie spódnice są bardzo kobiece?

A jednak Akanishi Jin wie co dobre.

http://futari-love.livejournal.com
http://bonjovial.livejournal.com

Komentarze są moderowane. Wpisy z cyklu " link" + "zapraszam do mnie" będą usuwane.

3 komentarze:

 1. I teraz wszystkie jego fanki zaczną nosić długie spódnice:) każdy ma swój gust, ale faktycznie on mi wygląda na takiego co woli obcisłe miniówki niż luźne długie spódnice, no cóż pozory mylą:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dochodzę to wniosku, że Jin, gdyby nie te jego wszystkie romanse byłby na prawdę dobrą partią. Chłopak się nie głodzi, jest mądry, lubi kobiecy styl ( chociaż chyba żadną kobietą nie pogardzi, nawet jeśli nie wiadomo, jaka by była), więc może jak trochę zmądrzeje to znajdzie sobie dobrą żonę. ;P Po tych postach na prawdę go lubię, a szczerze to myślałam, że jest zupełnie inny. Pozytywnie mnie zaskoczył. ; )
  Pozdrawiam, Nesta.;]

  OdpowiedzUsuń
 3. "chyba żadną kobietą nie pogardzi, nawet jeśli nie wiadomo, jaka by była" xd nigdy bym nie przypuszczała, że on może woleć długie spódnice:P ja tam za nim nie przepadam. wg mnie to taki pozer, który za wszelką cenę chce pokazać jaki jest fajny i niekiedy z marnym skutkiem. No ale cóż, może być zupełnie inny, posiadać super bogate wnętrze etc, którego ja jednak jak na razie nie dostrzegam^^
  pzdr, Rebel^^

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.