czwartek


sami znajomi

Czy jesteś już znajomym Lee Min Ho? Jeśli nie, może już czas najwyższy to zmienić :p
lee min hoJak się okazuje Lee Min Ho jest najpopularniejszym koreańskim celebrytem w Internecie, a przynajmniej na największym portalu społecznościowym na świecie, czyli Facebook'u. Jego oficjalne konto, na dzień 17 czerwca 2010 posiada 662.486 znajomych i liczba ta cały czas rośnie w zastraszającym tempie. Przykładowo 5 maja 2010 roku było to jeszcze 544,420 znajomych, czyli o całe 118,066 ludzi mniej. Pierwsze wpisy na tablicy pojawiły się dopiero dwa miesiące temu.

Najciekawsze jest to, że jedynie 3% znajomych Minho stanowią Koreańczycy. Dużo jest Amerykanów, bo ok. 25%, a także Azjatów z Dalekiego Wschodu (72%), głównie z Tajwanu, Indonezji, Malezji, Singapuru, Filipin. Sporo jest także Kanadyjczyków i o dziwo Francuzów, ale chyba precyzyjniej byłoby napisać: Francuzek oraz Kanadyjek....

Popularność Lee Min Ho w Internecie nie ogranicza się tylko do Facebooka. Ktoś w Twitterze otworzył konto pod jego imieniem, które jest śledzone przez 70,000 osób. Jego agencja, wydała nawet oświadczenie zawiadamiające o tym, że konto jest fałszywe. Pomimo tego nadal wiele osób nie zdaję sobie sprawy, że Lee Min Ho nie korzysta z tego serwisu. To nie zmienia jednak faktu, że liczbą 70.000 twitterowskich użytkowników, nie może pochwalić się żaden inny znany Koreańczyk.

Co się chwali, Lee Min Ho, ma w ulubionych stronach tylko jedna pozycję i jest to profil UNICEFu, a także jedną z obrazkowych linków prowadzi do koreańskiej strony tej organizacji. Jest też kilka innych linków, ale czasem trudno powiedzieć co to są za strony, ponieważ są po koreańsku, ale jedna przynajmniej wygląda jak sklep z miśkami... i wygląda na to, że przynajmniej jeden taki pluszak znajduje się w posiadaniu Lee Min Ho.


http://www.facebook.com/OfficialLeeMinho?v=photos#!/OfficialLeeMinho?v=wall
http://leeminho.wordpress.com,

Komentarze są moderowane. Wpisy z cyklu " link" + "zapraszam do mnie" będą usuwane.

3 komentarze:

 1. Chyba niewielu koreanskich celebrytow ma oficjalne konta na facebooku - wiec ciezko porownac to do czegokolwiek :)

  Natomiast jesli chodzi o twittera to stal sie on bardzo popularny ostatnimi czasy i jak na razie rekordzista jest Donghae z SuJu - ma ponad 170 000 sledzacych - aczkolwiek to jego oficjalne konto, wiec rownie ciezko jest porownac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobno Lee Min Ho ma prawdziwe konto na twitterze - na razie troche ponad 3000 sledzacych - zobaczymy jak mu pojdzie ;) No i okaze sie, czy to jest prawdziwe: @ActorLeeMinHo

  OdpowiedzUsuń
 3. Więcej, więcej, więcej o Lee Min Ho :D Proszę!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.