wtorek


nowe oblicze won bin'a

Dużymi krokami zbliża się premiera najnowszego filmu Won Bin'a "Ajusshi". W związku z tym, jak to w takich przypadkach bywa aktor, zaczął pojawiać się to tu, to tam, aby promować swój nowy obraz.
Won Bin
Film zapowiada się naprawdę ciekawie. Może dlatego, że Won Bin zawsze bardzo starannie dobiera sobie role, i wygląda na to, że i tym razem było podobnie. Koreańczyk wcieli się w postać dość mrocznego, nieprzystępnego samotnika, ale chyba tylko z pozoru, bowiem koniec końców ruszy na pomoc swojej małej przyjaciółce, tj. sąsiadce, która zostanie porwana. Film ma trzymać w napięciu, bowiem sam w sobie jest thrillerem.
W związku z promocją filmu, Won Bin pojawiał się ostatnimi czasy często w mediach, udzielając wywiadów i pozując do sesji fotograficznych. Na wszystkich zdjęciach prezentuje swoje nowe, bardziej męskie oblicze - pozbył się swoich długich włosów i jak wielu już zauważyło, wyraźnie nabrał masy mięśniowej, co bezpośrednio wiązało się z ćwiczeniami oraz specjalną dietą.

W jednym z wywiadów, wytłumaczył znowu, dlaczego tak rzadko pojawia się w programach rozrywkowych. Powiedział, że zazwyczaj mało mówi, i obawia się, że mógłby nie być w ogóle interesujący dla publiczności, która oczekuje od gości rozrywki i bycia zabawnym.

Mimo, tego że Won Bin nie lubi pokazywać się w mediach, w przyszłym miesiącu, tj. 11 sierpnia wystapi w programie "Movie Still" tworzonym przez ELLE TV, gdzie będzie mówił o swoim stylu ubierania i upodobaniach muzycznych. Taki projekt jest dla niego rzeczywiście czymś niecodziennym, ale zapewne wiąże się to także z promocją filmu, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce 5 sierpnia.
Won BinWon BinWon BinPlakat do filmu.http://www.dramabeans.com/

Komentarze są moderowane. Wpisy z cyklu " link" + "zapraszam do mnie" będą usuwane.

2 komentarze:

  1. ojoj super wygląda, dużo bardziej podoba mi się umięśniony i w krótkich włosach, już czytałam na temat tego filmu i muszę przyznać, że nie mogę się doczekać:) zresztą Won Bin jest jednym z najbardziej cenionych przeze mnie aktorów w sensie artystów:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Won Bin'a dopiero się zaczynam przekonywać ale przyznam szczerze, że na Ajusshi czekam już od dłuższego czasu.. Świetnie się zapowiada i dodatkowo ta mała jest całkiem niezła(tyle o ile można stwierdzić po "A New Brand Life")

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.