sobota


oglądają się za nim...

tylko nie ci to powinni... Flower boys'i nie mają lekkiego życia, oj nie mają, przykładem na to jest Jang Geun Suk. Biedulek ostatnio tak 'wyładniał', że chyba cierpi na tym jego męska duma... :P
19 czerwca na kanale KBS 2TV w programie Star Entertainment Weekly, przedstawiono materiał filmowy, w którym reporter zapytał się Jang Geun Suk a "Jak czujesz się kiedy słyszysz komentarze, że jesteś ładny?"

Koreańczyk odpowiedział:
"Jestem zdumiony. Czy uważasz, że jest to łatwe dla facetów dostawać komentarze takie jak ten? Ostatnio kiedy słyszę komentarze takie jak te, myślę sobie że w dużej mierze przyczyniają się do tego moje włosy". Jang Geun Suk ostatnimi czasy nosi fale do ramion.
"Miałem mnóstwo sytuacji, kiedy mężczyźni myśleli że jestem kobietą i oglądali się za mną [na ulicy], żeby na mnie popatrzyć, ale kiedy zauważali, ze jestem mężczyzną, szli dalej" - dodał.

Z pewnością na obecny wygląd Jang Geun Suk'a wpływ mają nie tylko półdługie włosy, ale także bardzo szczupła sylwetka- cały czas czytam, że jest na diecie, bo przygotowuje się do nowej roli.

Niedawno w wywiadzie dla japońskiego magazynu "Hot chili paper", Jang Geun Sukowi zadano pytanie:
"W porównaniu do niektórych koreańskich aktorów, rozmiar twojego ciała można umieścić w kategorii 'chudy', czy planujesz stać się umięśnionym mężczyzną?"

JGS: "Kiedy jestem szczupły, mogę ubierać te modne ubrania, które lubię, (jego śmiech). Biorąc pod uwagę rozmiar ciała, każdy aktor ma różne poglądy na te sprawy. Jeśli chodzi o mnie, to nie pragnę mieć masy mięśniowej, ponieważ nie lubię ćwiczyć. [Ale] z powodu przygotowań do roli w filmie "You'are My Pet" zacząłem ostatnio ćwiczyć, skupiam się głownie na balecie. Uprawiam jogging, jeżdżę rowerem. Jeśli to ma przebiegać w ten sposób, to nie boję się zostać umięśnionym mężczyzną!"

Jeśli co poniektórzy zastanawiają się jak rola wymaga od Geun Suk'a tylu przygotowań i poświęceń, to spieszę wyjaśnić, że będzie grał tancerza baletowego w produkcji opartej na mandze "Kimi wa petto"
, na której podstawie powstał kiedyś już japoński serial z Matsumoto Jun'em.
jang geun sukjangkeunsuk-en.com;
soompi.com/japońskie tłumaczenie: pinky@jkscrisg

KBites

Komentarze są moderowane. Wpisy z cyklu " link" + "zapraszam do mnie" będą usuwane.

3 komentarze:

  1. fajny chłopak z tego JGS'a, ale zaczynam się martwić, że w końcu nam zniknie od tego odchudzania :( Ostatnio oglądałam dramę "Hong Gil Dong", w której grał i tam wyglądał fajnie. Tak samo jak w "DoReMiFaSolLaSiDo", w "You're beautiful" jak dla mnie już za chudy był. No ale nie mi decydować o jego wyglądzie, niestety pojawiła się ta głupia moda na wybitnie chude ciałka :/ Szkielety to w muzeum albo na biologii można oglądać, ja patrząc na przystojniaków chcę mieć jakieś ciałko do zobaczenia :D :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Aaa, to on Nadal jest na diecie? Porażka, dlaczego? Tak jak Patikujek napisała, to on już w " You are Beatiful " był za chudy, to w tej nowej produkcji już zupełnie będzie jak przecinek. Mam nadzieję, że ta głupia moda na anorektyczny wygląd przeminie w Korei , bo niedługo znalezienie męskiego osobnika zbudowanego jak normalny facet będzie trudnym zadaniem. Nie wspomnę o już o "kwiatkach" z six packiem ;-p

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo go lubię i niestety czasem sobie myślę że chłopak źle skończy bo jak dla mnie ma początki anoreksji: ciągle twierdzi, ze za chudy nie jest ( a jest ), obsesyjnie dba o swój wizerunek i boi się przybrać na wadze ojoj chłopku opanuj się normalnie, bo fajny jesteś:P

    OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane.
Komentarze z linkami + "Zapraszam do mnie" będą usuwane.